Капитанът на „Реал“ в тоалетната по време на мач

Серхио Рамос напусна за пет минути терена срещу „Ейбар“

6 годиниРазвлечение 2 Боряна Райчева

Капитанът на „Реал“ Серхио Рамос влезе в историята. По време на мача с „Ейбар“ от испанското първенството, защитникът напусна терена и отиде до тоалетната. В 73-та минута при резултат 1:1, Рамос се доближи до главния съдия и поиска разрешение да излезе от игра за малко. След това Рамос пробяга много бързо разстоянието до съблекалните.

За тези пет минути резултатът не се промени, но след завръщането му, „Реал“ вкара втори гол и грабна победата. Негов автор стана Кристияно Роналдо.

На пресконференцията след мача треньорът на „Реал“ Зинедин Зидан чистосърдечно призна, че Рамос е бил в тоалетната. „Той малко се на..а. Трябваше много бързо да отиде в тоалетната, но и бързо се върна на терена“, каза Зидан.

Рамос се пошегува в Туитър, че срещу природата няма как да се бори. „Природата зове. Ходих малко насам-натам, презаредих. Вкарахме гол и се връщаме вкъщи“, написа Рамос веднага след мача.