„Лудогорец“ спечели точка срещу ПСЖ и ще играе в „Лига Европа“

Българският отбор водеше до последните секунди

7 годиниСпортни 8 Боряна Райчева

„Лудогорец“ ще играе в елиминациите на „Лига Европа“. Българският шампион постигна равенство 2-2 в последния мач от група А на Шампионската лига срещу „Пари сен Жермен“ и завършва на третата позиция.

В другия мач от групата „Арсенал“ победи като гост „Базел“ с 4-1 и спечели първото място, а швейцарците останаха последни с 2 точки.

На стадион „Парк де пренс“ в Париж българският отбор водеше с 2-1, но във втората минута на добавеното време Анхел ди Мария изравни донесе точката за парижани.

Головеге за „Лудогорец“ вкараха Мисиджан в 15-ата минута и Вандерсон в 69-ата, а между тях за ПСЖ се разписа Кавани.