Пирин и Верея завършиха наравно 1:1

Бандаловски с ценен гол в 93-ата минута

Пирин и Верея не успяха да се победят в първи мач от полуфиналните плейофи, чрез които може да се стигне до участие в Лига Европа.На стадион „Христо Ботев” в Благоевград, съперниците играха предпазливо, избягвайки да поемат каквито и да било рискове. През първото полувреме все пак имаше интересни моменти и пред двете врати.През втората част обаче скуката откъм футболни моменти се настани на терена, макар да паднаха 2 гола за крайното 1:1.Драмата бе пълна, тъй като гостите стигнаха до равенството в 3-ата минута на добавеното време. За сметка на чисто футболната част, нефутболната беше доста по-интересна. Малко преди края на мача, играчите на двата тима стигнаха до ръкопашни схватки.