Левски победи Черно море с 1:0

Давид Яблонски герой при успеха над Черно море

Левски победи с минималното 1:0 Черно море в мач от 11-ия кръг на Първа лига. Автор на единственото попадение в срещата стана Давид Яблонски, който отбеляза своя четвърти гол от началото на първенството. Чешкият защитник се разписа в 13-ата минута, след което дори имаше още две изгодни положения, но ги пропиля.
В 10-ата минута пък Георги Илиев не успя да реализира от дузпа, която беше отсъдена за фаул срещу Мариян Огнянов. Съдията Станислав Тодоров разгневи "сините" с решението си, маркирайки нарушение на бившия играч на Левски, който се възползва от ситуация, при която спореше за топката с Кабрал и Васил Панайотов. За холандеца това бе първи мач като титуляр за "сините".