Лацио победи Болоня с 2:0

Лацио взе втора поредна победа

5 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Лацио съумя да победи опашкаря Болоня като гост с 2:0 в среща от 18-ия кръг на италианската Серия "А".
В 31-ата минута Луис Фелипе даде аванс на "бианкочелестите" в резултата. В 90-ата минута Сенад Лулич оформи крайния резултат.
Двубоят бе своеобразен сблъсък между братята Филипо Индзаги и Симоне Индзаги. По-големият Пипо е наставник на Болоня, а Симоне води "орлите" от Рим.
След победата Лацио запази четвъртата си позиция с 31 точки, докато над Болоня са надвиснали тъмни облаци. Тимът на Пипо заема незавидното 18-о място с едва 13 пункта. Болоня няма победа вече в последните си 11 мача в първенството.