Арсенал и Уест Бромич  завършиха наравно 1:1

Тимът направи 1:1 като гост срещу УБА

6 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Арсенал завърши 1:1 при гостуването на Уест Бромич в последния мач за годината във Висшата лига. Лондончани поведоха седем минути преди края, когато Алексис Санчес изпълни фаул, топката се отклони в Джеймс Маклийн и се озова в мрежата, а попадението бе записано като автогол. В 89-ата минута Джей Родригес изравни от спорна дузпа. Топката се удари в ръката на Чембърс, но тя бе насочена отблизо и защитникът нямаше какво да направи.
След равенството Арсенал изпревари Тотнъм, който е с мач по-малко, и в момента е пети в класирането, като изостава на 3 точки от четвъртия Ливърпул.
Арсен Венгер изведе "артилеристите" за 811-и път в мач от Висшата лига. С тази среща той изпреварва сър Алекс Фюргюсън по водени мачове в първенството. Французинът е начело на клуба от 21 години или точно от 7750 дни