Атлетико Мадрид и Бетис завършиха наравно   1:1

В друга интересна среща Виляреал и Депортиво Ла Коруня също не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0

7 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Атлетико Мадрид стигна само до равенство - 1:1 при визитата си на Бетис на “Бенито Вийямарин" в среща от 37-ия кръг в Примера дивисион. “Дюшекчиите" първи получиха попадение в своята врата, но стигнаха до точката със спорен гол на Стефан Савич.Бетис откри резултата в 57-ата минута, когато Дани Себайос с бомбен шут от воле не остави шансове на вратаря за 1:0. В 66-ата минута след центриране от фаул Саул Нигес продължи към Стефан Савич, който отблизо засече във вратата, фиксирайки крайния резултат. При това положение обаче домакините  имаха сериозни претенции и протестираха, че Саул е играл с ръка при единоборството във въздуха. Реферът обаче показа жълт картон на вратаря Антонио Адан.В крайна сметка мачът завърши без победител и Атлетико взе ценна точка, като вече няма как да бъде изместен от 3-ото място в крайното класиране. “Дюшекчиите" имат 75 точки и са с 6 повече от втория Севиля. Бетис от своя страна е на 15-ото място с 38 точки.В друга интересна среща Виляреал и Депортиво Ла Коруня също не успяха да се победят, завършвайки наравно - 0:0.