АТЛЕТИКО МАДРИД ПОБЕДИ ЕЙБАР С 3:0

АТЛЕТИКО НА КРАЧКА ОТ 1/2-ФИНАЛ ЗА КУПАТА

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Атлетико (Мадрид) е на крачка от класиране за 1/2-финалите в турнира за Купата на Краля. „Дюшекчиите” разбиха у дома Ейбар с класическия резултат 3:0 в първа 1/4-финална среща помежду им. Голмайсторът на домакините Антоан Гризман (28) откри резултата след асистенция на Хосе Мария Хименес и до края на полувремето футболистите на Диего Симеоне запазиха аванса си. След почивката Анхел Кореа (60) и Кевин Гамейро (68) след извеждащо подаване на Антоан Гризман отказаха тотално съперника, който не успя да стигне дори до почетно попадение.
Реваншът в Ейбар е следващата седмица на 25 януари (сряда) от 20:15 часа българско време.