Байерн (Мюнхен) разби Майнц с 4:0

Баварците сразиха с 4:0 Майнц

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Байерн (Мюнхен) се върна на победния път в Германия. След като преди седмица баварците претърпяха поражение с 0:2 от Хофенхайм, днес тимът на Карло Анчелоти срази с 4:0 Майнц в среща от 4-ия кръг на шампионата.
Ариен Робен откри резултата още в 11-ата минута, след като топката се отклони в тялото му след удар на Мюлер и влетя във вратата на гостите. В 23-ата минута холандският национал удвои, останал сам срещу стража на Майнц.
Пет минути след почивката Робърт Левандовски направи резултата класически, засичайки центриране по земя на Мюлер. В 77-ата минута полският нападател оформи крайното 4:0 с глава.
Преди изиграването на останалите мачове от кръга Байерн е на 2-о място с актив от 9 точки. Майнц пък е 14-и с 3.