БАРСЕЛОНА ПОБЕДИ АТЛЕТИК С 3:1

КАТАЛУНЦИТЕ БИХА С 3:1 И ПРОДЪЛЖАВАТ НА 1/4-ФИНАЛИТЕ В ТУРНИРА

Барселона победи Атлетик с 3:1 в 1/8-финален мач-реванш за Купата на Испания и продължава напред в турнира с общ резултат 4:3.Срещата започна с поредната съдийски тесла срещу Барса, защото редовно попадение на Луис Суарес беше отменено заради засада-фантом на Неймар.Все пак момчетата на Луис Енрике откриха резултата десетина минути преди почивката именно чрез Неймар и Суарес, като уругваецът отново се възползва от хубавото подаване на съотборника си.Самият Неймар си издейства дузпа малко след паузата и я вкара, но груба грешка в защитата на домакините позволи на Саборит да намали.В 78-ата минута Лео Меси вкара трети гол за своите, реализирайки за трети пореден мач през 2017 година от пряк свободен удар. Така каталунците елиминираха своя противник.