БАРСЕЛОНА РАЗБИ ЛАС ПАЛМАС С 5:0

КАТАЛУНЦИТЕ БЕЗ ПЕТИМА ТИТУЛЯРИ РАЗБИХА ЛАС ПАЛМАС

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Барселона срази Лас Палмас с 5:0 без никакви проблеми в мач от 18-ия кръг на испанската Ла Лига, игран на стадион "Ноу Камп".Възпитаниците на Луис Енрике откриха резултата близо четвърт час след началния съдийски сигнал, когато Луис Суарес се възползва от подаване на Андре Гомеш.Малко след паузата последва истинско каталунско торнадо с три гола за седем минути. Лео Меси се реабилитира за фрапантния си пропуск от края на първата част с успешна добавка. Луис Суарес вкара втория си гол в мача, а след него се разписа и Арда Туран.В края се разписа дори отхвърленият през голяма част от сезона Алеиш Видал. Победата позволи на Барселона да се върне на второто място с актив от 38 точки, но лидерът Реал има два мача по-малко и 40 пункта. Лас Палмас остава осми с 24 точки.