БЕРБАТОВ ДЕБЮТИРА ПРИ ПОБЕДА НА ПАОК

СЛЕД УСПЕХА ПАОК ВЕЧЕ ИМА 4 ТОЧКИ

9 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Българският нападател Димитър Бербатов направи своя официален дебют за новия си клуб ПАОК при класическата победа с 3:0 над ГАС Верия. 34-годишният благоевградчанин бе резерва, но се появи в игра през втората част и игра около половин час в мач от третия кръг на гръцкото първенство.Бербо замени капитана Стефанос Атанасидис, а преди това вторият откри резултата още в 17-ата минута. В 25-ата Роберт Мак направи 2:0, а крайното 3:0 бе оформено малко преди Митко да се появи на терена от Александрос Циолис, разписал се в 55-ата минута.След успеха ПАОК вече има 4 точки, с колкото останаха и домакините от Верия. Следващата среща на тима, в който играе Митко, е в четвъртък срещу Кабала от Лига Европа.