Берое и Ботев завършиха наравно 1:1

Мартин Камбуров дебютира за Берое срещу родния си Ботев

7 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Берое и Ботев завършиха 1:1 в Битката за Тракия, състояла се в Стара Загора. Домакините поведоха в резултата чрез Педро Еуженио, който вкара за 1:0 в 16-ата минута, а в 57-ата Тодор Неделев изравни. Малко по-късно националът удари и греда, а в заключителните минути "канарчетата" бяха с човек по-малко заради червен картон на Цветомир Панов. В края срещата доста се изнерви, а съдията Николай Йорданов нашари играчите на двата отбора. Панов бе изгонен, след като първо задържа противник за фланелката, след което репликира рефера.
Дебют за Берое тази вечер записа Мартин Камбуров. Опитният голмайстор се появи като резерва в 60-ата минута срещу родния си клуб. Пред Камбуров обаче нямаше шансове за попадение.