Берое pазби Славия с 4:1

Педро Еуженио заби два гола, Стефан Велков прониза собствената си врата

Берое победи като гост Славия с 4:1 в двубой от четвърти кръг на Първа лига и записа първи успех за сезона. Тимът на Александър Томаш стигна до трите точки с попадения на Карлос Охене и Педро Еуженио на два пъти, а Стефан Велков си отбеляза автогол. За домакините точен бе Ивайло Димитров.Берое откри резултата в 22-ата минута, когато при хубава атака топката бе върната от Като към Охене, който с мощен удар извън наказателното поле прониза Кирев.В началото на второто полувреме Славия стигна до изравняване чрез Ивайло Димитров, който получи пас пред вратата от Йомов и вкара за 1:1.Стефан Велков опита да избие топката от краката на Карачанаков в 69-ата минута, но прати кълбото в собствената си врата и „зелените“ отново излязоха напред в резултата.3:1 за Берое направи с хубав удар извън наказателното поле Педро Еуженио. Отново той заби последния пирон в даденото от рефера продължение за крайното 4:1.Берое има 6 точки, след като записа 3 равенства в първите три кръга. Славия пък е с 4 точки.