БЕШИКТАШ И ДИНАМО (КИЕВ) ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 1:1

СЪПЕРНИЦИТЕ ЗАВЪРШИХА 1:1 В ИСТАНБУЛ

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Бешикташ и Динамо (Киев) завършиха 1:1 в Истанбул в мача си от втория кръг на група „B” на Шампионската лига.
След равностойно начало и липсва на голови положения пред двете врати домакините поведоха с гол на Рикардо Куарешма (29) от пряк свободен удар от около 30 метра. Това се оказа и единствено попадение до почивката.
През втората част резервата Виктор Циганков (65) изравни, засичайки топката с глава на далечна греда след центриране на Серхий Рибалка от пряк свободен удар.
В 87-та минута Андрий Ярмоленко изпусна страхотен шанс да донесе победа за Динамо, след като ударът му беше спасен от вратаря.
След равенството Бешикташ е на второто място в групата с 2 точки, на четири зад лидера Наполи. За Динамо (Киев) това бе първа точка в групата.