Божинов дебютира с гол в Китай

Отпразнува го с гаджето, поздрави Левски и Партизан

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Българският нападател Валери Божинов отбеляза гол в дебюта си за китайския Мейджоу Хака. Това се случи на последната контрола на тима преди започването на китайската втора дивизия.

Валери започна като титуляр в мача срещу Мейджоу и откри резултата в 26-тата минута след центриране от дясно. Той остана на терена до 70-тата минута, когато бе заменен при резултат 1:1. В крайна сметка отборът му загуби с 2:1 от местния съперник.

След мача Божинов отпразнува гола с половинката си Биляна в петзвездния хотел „Четири сезона” и качи снимка от там с поздрав за всички левскари за победата на ЦСКА-София.

"Поздрав за всички левскари! Сини шампиони!"-  написа Божигол в типично негов стил, като не пропусна да поздрави и бившия му отбор Партизан за равенството 1:1 в сръбското дерби с Цървена Звезда