БРАЗИЛИЯ ВЗЕ ТОЧКА ОТ АРЖЕНТИНА

ДАВИД ЛУИС ИЗГОНЕН ЗА БРУТАЛЕН ФАУЛ

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Аржентина и Бразилия не излъчиха победител в мача си от квалификациите за Мондиал 2018. Двете футболни суперсили на Южна Америка завършиха при резултат 1:1 в Буенос Айрес. Срещата по програма трябваше да се играе ден по-рано, но беше отложена заради проливния дъжд над аржентинската столица.Домакините откриха чрез Лавеци в 34-ата минута, а в 58-ата Лукас Лима изравни. В края на двубоя Давид Луис от Бразилия беше изгонен, но аржентинците не успяха да се възползват от численото си превъзходство. Бразилия събра четири точки от три мача и дели четвъртото място във временното класиране с Парагвай и Колумбия. Аржентина има едва две и върви на осма позиция.