Бърнли временно четвърти

„Виненочервените” излъгаха у дома Стоук Сити с 1:0

6 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Бърнли победи гостуващия Стоук Сити с минималното 1:0 в среща от междинния 17-и кръг на английската Висша лига и поне временно се настани на четвъртата позиция преди срещите в сряда.
Домакините и „грънчароте” изиграха равностоен сблъсък, спечелен в крайна сметка от „виненочервените” с късно попадение на Ашли Барнс (89) след асистенция на Скот Арфийлд.
След деветата си победа за сезона Бърнли излезе четвърти с 31 точки преди останалите срещи от кръга. Сток Сити записа девета загуба и е на 15-а позиция с 16 точки.