Чехия разби Сан Марино с 6:0

Дарида с дубъл срещу Сан Марино

Чехия записа очаквана лесна победа при гостуването си на Сан Марино в мач от квалификационна Група "С" за Мондиал 2018. Чехите разгромиха съперника си с 6:0, като реализираха пет попадения преди почивката. Антонин Барак (17, 24) и Владимир Дарида (19, 77-д) отбелязаха по два гола тази вечер, а по веднъж поразиха противниковата врата Теодор Гебре Селасие (26) и Михаел Крменчик (43).Чехия е на второ място в групата с 8 точки, а убедителен лидер е Германия с 15. Сан Марино е на последното шесто място с 0 точки, а трети, четвърти и пети са съответно Северна Ирландия (7 точки), Азербайджан (7 т.) и Норвегия (3 т.).