Челси разби Кардиф Сити с 4:1

"Сините" са с равни точки, с лидера Ливърпул. Aзар блесна с хеттрик

6 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Челси продължава с феноменалното си представяне във Висшата лига под ръководството на новия си мениджър Маурицио Сари. Отборът постигна пета поредна победа след пет кръга, след като надви с 4:1 у дома Кардиф.Срещата се игра на "Стамфорд Бридж", а след този мач "сините' имат в актива си 15 спечелени точки и делят лидерската позиция в класирането с тима на Ливърпул, който надделя при визитата си на Тотнъм по-рано днес.Бамба даде изненадващо аванс на базирания в Уелс тим още в 16-ата минута, но до почивката Азар вкара три попадения и в крайна сметка обърна мача в полза на столичния английски отбор.Той бе точен в 37-ата, 44-ата и 81-ата минути на срещата. Вилиян добави един гол в 83-ата, за да оформи крайния резултат.