Челси разби Уотфорд с 4:2

Късни голове донесоха победата на "сините"

6 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Челси победи Уотфорд с 4:2 в битката между четвъртия и петия в английската Висша лига.
Педро изведе "сините" с параболичен удар от границата на наказателното поле, който срещна гредата и топката се озова в мрежата. Уотфорд не се притесни и изравни в продължението на полувремето с попадение на Абдулайе Дукуре, а пет минути след началото на втората част Роберто Перейра изведе гостите напред.
Мичи Батчуай възстанови равенството в 71-ата минута след пас на Педро, а защитникът Сесар Аспиликуета изведе "сините" в 87-ата минута. В продължението на мача Мичи Батчуай вкара втория си гол в двубоя и оформи крайното 4:2.
С днешния успех Челси изпревари опонента си и вече е на четвърта позиция на точка зад Тотнъм, но и с мач повече.