ЧЕРНО МОРЕ СЕ КЛАСИРА НА ЧЕТВЪРТФИНАЛИТЕ ЗА КУПАТА

ЧЕРНО МОРЕ НА 1/4-ФИНАЛ СЛЕД УСПЕХ С 3:2 В СОФИЯ

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Черно море се класира на четвъртфиналите за Купата на България след победа като гост над Левски с 3:2 в продълженията. Редовното време на стадион „Георги Аспарухов“ завърши наравно 2:2, като гостите от Варна поведоха с 2:0 през първото полувреме. Герой на мача стана Александър Цветков, който отбеляза два гола срещу Левски - още в третата минута и в продълженията.
В другия мач по-рано тази вечер Литекс се класира на четвъртфиналите за Купата на България, като отстрани след продължения и дузпи отбора на Локомотив София в Ловеч. Редовното време завърши 1:1.