ЦСКА (Москва) победа СКА-Хабаровск с 4:2

"Армейците" победиха с 4:2 като гост СКА-Хабаровск

ЦСКА (Москва) постигна драматична победа с 4:2 като гост на СКА-Хабаровск в среща от 17-ия кръг на руската Премиер лига.
За домакините Венцислав Христов остана на резервната скамейка през целия мач, докато Георги Миланов се появи в игра за "армейците" в средата на първото полувреме. Той обаче не успя да завърши мача, тъй като се контузи и беше заменен 5 минути преди края на срещата.
СКА-Хабаровск излезе напред в резултата още в 5-ата минута, когато точен бе Дедечко. Алан Дзагоев обаче изравни само 7 по-късно.
ЦСКА стигна до пълен обрат в 74-ата минута, когато се разписа Понтус Вернблум, но Мирослав Маркович възстанови равенството в 81-ата. Втори гол на Вернблум отново даде преднина на ЦСКА - 3:2 в 83-ата минута, а в 90-ата Витиньо сложи точка на спора с попадение за 4:2.ЦСКА е на трето място в класирането с 29 точки, а СКА е на дъното с 12.