ЦСКА победи Пирин  с 2:1

"Червените" се наложиха с 2:1 като гости на Пирин

6 годиниФутбол 7 Телевизия Евроком

ЦСКА направи уникален обрат срещу Пирин в Благоевград и след победно 2:1 продължава битката с Лудогорец за шампионската титла. Червените изостават на три точки от разградчани, но тепърва предстоят мачовете от първата шестица, където ще се реши всичко.
Иначе Пирин изигра страхотно първо полувреме и заслужено дръпна в резултата чрез Радослав Кирилов (30). През това първо полувреме ЦСКА бе меко казано безобразно слаб и с нищо не затрудни домакините.
След почивката обаче "червените" се вдигнаха, тотално разнебитиха "орлетата" и въпреки, че направиха уникални пропуски, в крайна сметка се добраха до драматична победа.
Головете вкараха Александър Георгиев в 88-ата минута и звездата Фернандо Каранга в добавеното време на срещата. Така ЦСКА ще е в приповдигнато настроение преди "вечното дерби" с Левски другата седмица.