ЦСКА загуби първия си мач с Копенхаген с 1:2 в трети квалификационен кръг на Лига Европа

С 10 човека на терена и дузпа за противника ЦСКА допусна поражение в първата среща

6 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Футболният отбор на ЦСКА (София) загуби първата си среща от третия квалификационен кръг на Лига Европа срещу тима на датския Копенхаген. "Червените" откриха резултата в 15-ата минута чрез Мауридес, но в 41-ата минута грубо нарушение на Чорбаджийски срещу играч от Копенхаген остави футболистите на Нестор Ел Маестро с 10 души на терена.

Дълго време "червените" поддържаха добро темпо и покриваха умело липсата на футболист, но в 73-ата минута допуснаха да бъде отсъдена дузпа в полза  на противника. Точен за Копенхаген бе Кодро, който оформи крайното 2:1 за гостите от Дания.

Срещата-реванш между двата отбора е след седмица в Дания.