Динамо (Загреб)  и Секендербеу завършиха наравно 1:1

Така Динамо се спаси от загуба, но Секндербеу вече има преднина от гола на чужд терен преди реванша

Динамо (Загреб) се спаси от неочаквано поражение като домакин на албанския Секендербеу буквално в последната секнуда в мача от плейофния кръг на Лига Европа. Хърватите изравниха за 1:1 в 95-ата минута, което бе последното действив в срещата. Резутатът бе открит от гостите чрез Лиридон Латифи в 37-ата минута. Тогава крилото бе изведен зад защитата на съперника. При първия удар не успя да преодолее вратаря Доминик Ливчкович, но при добавката довкара топката в мрежата. Гостите вече се виждаха като победители и с добра преднина преди реванша, когато в последната секунда чилийския национал Анхело Енрикес изравни. При едно дълго центриране от фаул нападателят успя да засече топката с глава. Защитник на гостите опита да избие на голлинията, но топката вече бе минала чертата. Така Динамо се спаси от загуба, но Секндербеу вече има преднина от гола на чужд терен преди реванша.