Етър надви Верея с 1:0

"Болярите" удариха с 1:0 Верея

5 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Етър победи с 1:0 Верея в двубой от 15 кръг на Първа лига, който се игра в Стара Загора. Единственото попадение падна 8 минути преди края на редовното време и бе дело на Флорент Боджадж.
През първата част Етър опита на два пъти да застраши стража на домакините Георгиев, но и в двата опота от далечна дистанция вратарят се справи без проблеми.
През втората част Етър пак имаше две възможности за гол, като и в двата случая топката премина доста над вратата.
По всичко изглеждаше, че срещата ще завърши при резултат 0:0, но в 82-ата минута тимът на Красимир Балъков стигна до успеха. Иван Стоянов хитро пропусна топката за Боджадж, който се справи с Иво Иванов и с хубав диагонален удар реализира.
С успеха "болярите" събраха 21 точки и се изкачиха на шестото място. Верея продължавада бъде на дъното с едва 4 точки.