Етър победи Верея с 1:0

Късен гол реши всичко, домакините пропуснаха още три положения

Етър победи Верея с 1:0 в двубой от втория кръг на Първа лига. Домакините почетоха легендата на Велико Търново и българския футбол Трифон Иванов с транспарант и аплодисменти в третата минута на срещата на стадион "Ивайло".
Възпитаниците на Красимир Балъков бяха по-активни в срещата, като през първата част не намираха пътя към вратата на гостите. През втората нещата се промениха, а Крум Стоянов, Велко Батрович и Ерик Почански се разминаха с гола.
Минута след пропуска си обаче Почански се разписа с глава и донесе първи три точки за тима си през този сезон. Верея продължава да няма гол в първенството.