Етър поглежда към топ 6

Велко Батрович зарадва феновете във Велико Търново с много красив гол

5 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Етър победи Септември с 2:0 в среща от 20-ия кръг на Първа лига. Домакините никога не бяха губили от този съперник у дома, и продължиха традицията, записвайки трета поредна победа срещу столичани.Домакините поведоха в 28-ата минута с много красив гол на Велко Батрович, който нахлу по лявото крило и с техничен удар в далечния ъгъл откри резултата (1:0). Преди него Бенга опита за застраши вратата на Етър в 12-ата минута, а Василев стреля над тази на Септември в 20-ата, с което се изчерпи всичко по-интересно за първата част.Първата по-добра възможност през втората част дойде в 56-ата минута, когато Румен Руменов центрира, а Даниел Младенов отправи удар с глава, но топката мина покрай вратата. Крум Стоянов сложи точка на спора с първия си гол за Етър, след като получи пас от Мане в 76-ата минута и преодоля вратаря на Септември за 2:0.Етър вече е само на точка зад шестия Черно море и догодина ще атакува позицията, докато Септември е предпоследен и зад него е само аутсайдерът Верея.