ФЕНЕРБАХЧЕ ИЗМЪКНА ТОЧКА ОТ СЕЛТИК

ФЕНЕРИТЕ НАВАКСАХА 2 ГОЛА ПАСИВ

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Фенербахче завърши 2:2 със Селтик като гост в мач от Лига Европа. Турският тим трябваше да навакса пасив от два гола, след като "келтите" водеха с 2:0 с голове на Лейт Грифитс в 28-та минута и Крис Комънс в 32-та. Бразилският нападател Фернандао отбеляза двете попадения за "фенерите", с които те спечелиха точката. Голмайсторът беше точен в 43-та и 48-та минути. В другия мач от групата Молде и Аякс завършиха наравно 1:1. Така норвежците изненадващо са лидер с 4 точки, следвани от Аякс и Селтик с по 2, а Фенербахче има 1.