ФИОРЕНТИНА ПОБЕДИ КАРАБАХ С 5:1

ПАОК С ЦЕНЕН УСПЕХ КАТО ГОСТ

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Фиорентина оглави Група "J" на Лига Европа, след като у дома разпиля с 5:1 Карабах.
Бабакар в 39-ата минута и в продължението на първото полувреме, както и Калинич в 43-ата минута, решиха всичко за флорентинци още през първата част.
Мауро Зарате в 63-ата и 78-ата минута добави нови два гола за убедителния им успех.
Ндлову в продължението на мача отбеляза почетен гол за Карабах.
В другият мач от тази група ПАОК успя да вземе победа като гост над Слован (Либерец) с 2:1.
Комличенко откри за домакините още в първата минута, но Атанасиядис изравни в деветата чрез дузпа. Отново той в 79-ата минута донесе победата за солунци.