Галатасарай и Фенербахче не си вкараха гол в дербито на Истанбул

Фенербахче пък са 6-ти са 15 пункта

Голямото дерби на Турция между тимовете на Галатасарай и Фенербахче остана без голове и без победител. Двата тима завършиха - 0:0 в среща от 9-ия кръг на първенството в южната ни  съседка.Двата тима направиха интересен мач, като не липсваха интересни положения, но до гол така и не се стигна. В 73-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Белханда беше изгонен за втори жълт картон. Въпреки численото си превъзходство в последните минути "фенерите" така и не успяха да стигнат до трите точки.Хората на Игор Тудор са по-доволни от точката, тъй като запазиха първото си място и вече имат 23 точки в актива си. Фенербахче пък са 6-ти са 15 пункта.