Генк надигра Малмьо

Така Генк записа първи три точки в актива си в групата и в следващия кръг гостува на Сарпсборг в Норвегия

5 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Генк надигра Малмьо с 2:0 в първия си мач от група “I”. Белгийците бяха по-добрият тим на терена и заслужено взеха трите точки с голове на Тросар и Самата.Домакините откриха резултата в 37-ата минута. Тогава Маеле направи страхотен пробив отдясно и центрира за Тросар в наказателното поле, а за него остана само да насочи с глава топката във вратата за 1:0.В 71-ата минута Посуело получи в наказателното поле, но ударът му бе блокиран от защитник. Топката обаче се озова в краката на Самата, който отблизо не сгреши за 2:0.Така Генк записа първи три точки в актива си в групата и в следващия кръг гостува на Сарпсборг в Норвегия. Малмьо пък ще търси първи точки като домакин на Бешикташ.