Фрайбург и Айнтрахт разделиха по една точка в новия сезон на Бундеслигата

Гостите доминираха, но голът в тяхната мрежа не беше зачетен, заради новата технология, която предотвратява спорни положения

7 годиниФутбол 6 Телевизия Евроком

Срещата между Фрайбург и Айнтрахт (Франкфурт) завърши при резултат 0:0 в дебютния си мач от новия сезон в Бундеслигата. Гостите доминираха, но голът в тяхната мрежа не беше зачетен, заради новата технология, която предотвратява спорни положения. Попадението на Флориан Нийдерлехнер е било в положение на засада.

Преди това Симон Фалет не успя да уцели вратата от близко разстояние, като по този начин не изведе отборът си начело в резултата. Френският нападател Себастиан Алер, купен от Утрехт, не спря да атакува отбраната на домакините, за да се стигне до удар в гредата в 37-ата минута. Дебют за Айнтрахт направи Кевин-Принс Боатенг във второто полувреме.