ГРИГОР ДИМИТРОВ ОТПАДНА В ПЪРВИЯ КРЪГ НА РОЛАН ГАРОС

НИКОЛ ШЕРЦИНГЕР ИЗГЛЕДА НА ЖИВО ЗАГУБАТА НА ЛЮБИМИЯ СИ ОТ ВИКТОР ТРОИЦКИ

8 годиниТенис 10 Телевизия Евроком

Григор Димитров отпадна за трета поредна година в първия кръг на втория за годината турнир от Големия шлем „Ролан Гарос“.Българският тенисист бе победен от поставения под №22 в схемата Виктор Троицки  с 2:6, 6:3, 5:7, 7:5, 6:3.За Димитров това бе първи петсетов мач на турнира в кариерата.Ключовият момент в мача бе в четвъртия сет,  в който българинът поведе с ранен пробив, като доведе резултата до 4:2 гейма в своя полза. Троицки обаче направи обрат и спечели сета със 7:5 гейма.Това се отрази негативно на играта на българина, който допусна ранен пробив в решителния пети сет, като Троицки поведе с 3:0 гейма и не допусна нов обрат.

Никол се появи на мача на Григор (снимки)