Хетафе победи Селта с 3:0

Тимът от мадридското предградие спря серия от четири равенства

6 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Хетафе победи у дома Селта с класиката 3:0 в среща от 24-ия кръг на испанската Примера дивисион и сложи край на серията си от четири равенства в шампионата.
30-годишният нападател Анхел Родригес (37, 85) вкара два гола за домакините, а един добави Хорхе Молина (51) малко след почивката. Молина изпусна в 64-ата минута чудесен шанс за второ попадение на сметката си след добра реакция на вратаря Рубен Бланко.
След успеха си Хетафе е девети с 33 точки. Селта има една точна по-малко в актива си и заема 11-а позиция във временното класиране.