Хъдърсфийлд разби Бирмингам с 4:1

„Териерите” сразиха като гости Бирмингам с 4:1 след продължения в преиграване

Хъдърсфийлд спечели с 4:1 след продължения при визитата си на втородивизионния Бирмингам в преиграване от четвъртия кръг и се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на Англия – ФА Къп.
През първата част нямаше попадения, а малко след почивката домакините поведоха с гол на Че Адамс (52) след пас на Юткиевич. След час игра Марк Робъртс си вкара автогол и изравни резултата, който остана непроменен до края на редовното време.
В продълженията Стив Мюние (94), Ван Ла Пара (97) и Том Инс (106) подсигуриха победата за „териерите”, които на 1/8-финалите ще домакинстват на Манчестър Юнайтед.