И вторият гол на Верея не стигна за първи успех

Дунав изравни на старозагорци в последните минути за 1:1

6 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Верея изпусна Дунав (Русе) в последните минути в среща от 9-ия кръг на Първа лига. Старозагорци водеха с едва втория си гол за сезона, след този срещу Лудогорец при загубата с 1:2, но в 86-ата минута "драконите" съумяха да изравнят.
Срещата започна прекрасно за домакините, които взеха ранна преднина с гол на Милан Вушорович.
Още в следващата атака Дунав можеше да изравни, но изстрел на Иван Коконов се отби в страничната греда на Верея.
До края на първата част по-сериозни положения липсваха.
Второто полувреме продължи в същите ниски темпове, като гостите бяха по-активният отбор, но така и не стигаха до по-сериозни положения.
В края на самия мач Мартин Ковачев все пак успя да вкара за "драконите" с удар по земя от границата на наказателното поле.
Така Верея не успя да грабне първи успех този сезон и първи такъв от близо 200 дни в елита.
С поделените точки Верея остава последен с едва 3 в актива си, докато Дунав е със 7 на дванадесетото място.