Интер победи Болоня с 3:0

В класирането Интер вече има 4 точки, докато Болоня остава с 1 т. и без отбелязан гол

Интер постигна първа победа за сезона в Серия "А", след като разби с 3:0 като гост Болоня в мач от 3-ия кръг на първенството.
Всички голове паднаха след почивката, като през първото полувреме "нерадзурите" нямаха точен удар. В 67-ата минута дебютантът Раджа Наинголан все пак откри резултата, след което домакините се хвърлиха в атака.
Гостите се възползваха от отворилите се празни пространства и с две бързи контри довършиха съперника. Точни бяха резервата Антонио Кандрева (82) и Иван Перишич (85).
В класирането Интер вече има 4 точки, докато Болоня остава с 1 т. и без отбелязан гол. В следващия кръг миланци приемат Парма, а възпитаниците на Филипо Индзаги гостуват на Дженоа.