ИНТЕР ПОБЕДИ УДИНЕЗЕ С 2:1

ПЕРИШИЧ ДОБЛИЖИ ИНТЕР ДО ТОП 3

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Интер постигна четвърта поредна победа в Серия "А", надделявайки с 2:1 като гост на Удинезе в среща от 19-ия кръг на първенството. В герой за "нерадзурите" се превърна хърватският национал Иван Перишич, който вкара и двете попадения за своя тим.
Домакините започнаха по прекрасен начин срещата и в 17-ата минута поведоха в резултата. Самир пусна в коридор към Якуб Янкто и халфът не сбърка.
В самия край на първото полувреме Интер изравни. Икарди намери добре Перишич в противниковото наказателно поле и хърватинът с прецизен удар с левия крак реализира.
През втората част гостите бяха по-дейният тим на терена и в 87-ата минута Перишич вкара втория си гол в срещата, засичайки центриране от фаул на Жоао Маурио.