ЮВЕНТУС И СЕВИЛЯ  ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 0:0

КУП ПРОПУСКИ ДОНЕСОХА САМО РАВЕНСТВО НА СТАРАТА ГОСПОЖА

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Ювентус започна с фалстарт участието си през новия сезон в Шампионска лига. "Бианконерите", които са слагани сред фаворитите за трофея, направиха 0:0 при домакинството си на Севиля в мач от група Н на турнира.Срещата в Торино не предложи много голови положения, като домакините определено подцениха съперника си, който преди една година победиха с 2:0 у дома отново групите на надпреварата. "Старата госпожа" създаде няколко опасни атаки, но Сами Кедира на два пъти не успя да оползотвори открилите му се възможности. След почивката пък Гонсало Игуаин с глава едва не счупи горната греда, докато за всички 90 минути испанците не създадоха нито едно 100%-во голово положение. За сметка на това те се защитаваха отлично и си тръгнаха със заслужена точка.В стартовия състав на домакините имаше изненада, след като Миралем Пянич остана на резервната скамейка, но това най-вероятно е продиктувано от неделното гостуване на Интер. Иначе очаквано атаката поведе аржентинското дуо Пауло Дибала – Игуаин, а за първи път от началото на сезона стената – Леонардо Бонучи, Джорджо Киелини и Андреа Бардзали, започна от 1-ата минута. За Севиля мача стартира новото попълнение Франко Васкес, който познава отлично торинци от престоя си в Палермо.