ЮВЕНТУС ИЗЛИЗА СРЕЩУ РЕАЛ

МИНАЛОГОДИШНИЯТ ПОБЕДИТЕЛ В ШАМПИОНСКА ЛИГА ГОСТУВА НА ШАМПИОНА НА ИТАЛИЯ

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Ювентус приема Реал Мадрид в първия полуфинал от турнира Шампионска лига. Мачът е тази вечер от 21:45 часа. Домакините вече си осигуриха титлата в Италия, като имат възможността да се концентрират само върху най-комерсиалния европейски клубен турнир. За Реал, който защитава титлата си от миналата година, мачовете до края ще са срещу историята, тъй като нито един отбор в историята на Шампионска лига не е печелил трофея два поредни пъти. Наставникът на Ювентус Масимилиано Алегри няма да може да разчита само на Пол Погба, който се очаква да бъде готов за реванша. За Реал от своя страна ще отсъстват контузените Карим Бензема и Лука Модрич. За сметка на това Гарет Бейл е напълно възстановен и ще започне от първата минута. Ювентус има само една загуба на новия си стадион в Шампионската лига - 0:2 срещу Байерн на четвъртфиналите през 2013 година. Реал обаче не е допускал гол на чужд терен от 444 минути. За последно "белите" допуснаха гол като гост в турнира срещу Лудогорец в груповата фаза. Тогава точен беше Марселиньо.