Ювентус победи  Каляри с 3:0

"Бианконерите" започнаха защитата на титлата с класика у дома

Ювентус започна новата кампания в Серия "А" с категорична победа от 3:0 над Каляри.В състава на гостите имаше силен трус преди срещата на "Ювентус Стейдиъм", след като нападателят на тима Марко Бориело реши преждевременно да напусне отбора и да премине в новака СПАЛ. Манджукич откри за торинци в 12-ата минута, а в самия край на полувремето Дибала удвои аванса на своите.Игуаин пък оформи крайния резултат в 66-ата минута на двубоя.Гостите имаха малшанса да пропуснат дузпа в 39-ата минута чрез Фариас. Дебют за торинци в днешния мач направи новото попълнение Блейз Матюиди, който акостира в тима от френския гранд ПСЖ.