Ювентус победи Пескара с 2:0

Юве надви Пескара и е все по-близо до Скудетото

Ювентус успя да постигне много важна победа с 2:0 при визитата си на Пескара в среща от 32-и кръг на италианската Серия "А", която се игра на стадион "Джовани Корначия".Торинци бяха без Буфон и Кедира, които получиха почивка, както и без контузените Пяца и Лео Бонучи, а освен това Макс Алегри остави извън титулярния състав Киелини, Сандро, Бенатия и Алвеш.Въпреи това обаче "бианконерите" стигнаха до успеха сравнително лесно след две попадения на Игуаин, който се разписа в 22-ата и 43-ата минути на срещата.След този мач торинци са с актив от 80 точки на върха в класирането и успяха да се възползват от грешката на втория Рома, като към момента разликата между двата тима е 8 точки.