КАРАТАНЧЕВА ОТПАДНА РАНО В ЧАРЛСТЪН

ВТОРАТА НИ РАКЕТА ОТСТЪПИ НА АНА КОНЮХ

8 годиниТенис 1 Телевизия Евроком

Втората ракета на България Сесил Каратанчева отпадна още в първия кръг на турнира в Чарлстън, САЩ. Тя отстъпи с 3:6, 3:6 на хърватката Ана Конюх. Двубоят между двете продължи час и 22 минути.
Каратанчева започна добре двубоя и дори поведе в резултата, след като проби съперничиката си. Българската обаче бързо изгуби преднината си и позволи на хърватката спечели първия сет.
Сесил пропусна разиграване за пробив в началото на втория сет, а след това загуби подаването си и хърватката поведе с два гейма разлика. Българката върна пробива моментално и изравни, но спечели само още един гейм до края и отпадна.
Каратанчева завърши мача с 11 двойни грешки, 57 процента спечелени топки на първи сервис и едва 32 процента на втори. Тя допусна и шест пробив