Киево и Удинезе завършиха наравно 1:1

"Летящите магаренца" завършиха 1:1 с "фриуланите"

Киево завърши 1:1 у дома Удинезе в първата среща от 20-ия кръг на Серия „А” и спря серията от пет шампионатни победи на „фриуланите”.
Сръбският халф Иван Радованович (9) даде преднина на „летящите магаренца” след асистенция на Фабрицио Качаторе. В 41-ата минута обаче друг сърбин Ненад Томович си вкара автогол и изравни резултата. След почивката съперниците не успяха да вземат превес и в крайна сметка поделиха по точка.
Киево е без успех вече шест кръга (2 равенства и 4 загуби) и заема 13-о място с 22 точки. Удинезе е седми с 28 точки.