Кошмарът Черно море отново нокаутира Левски

Черно Море победи Левски с 1:0

5 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Тимът на Черно море отново се превърна в кошмар за Левски. "Моряците" нокаутираха "сините" след победа с 1:0 на "Тича" в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Така десет дни, след като Илиан Илиев и момчетата му изхвърлиха столичани от Купата на България, отново разплакаха 26-кратните шампиони на България. Единственото попадение беше дело на Жоржиньо в 22-ата минута. Този път вратарят Мартин Полачек имаше голяма вина за гола, който се оказа решаващ. Освен него Жерсон Кабрал също не помогна на своя отбор, след като в рамките на две минути си изпроси два жълти картона, оставяйки Левски с десет човека в 68-ата минута.

ЧЕРНО МОРЕ - ЛЕВСКИ 1:0
1:0 Жоржиньо (22)

ЧЕРНО МОРЕ: Благой Макенджиев, Мартин Костадинов, Мирослав Енчев, Виктор Генев, Стефан Станчев, Васил Панайотов, Петър Витанов,  Аристот Ндонгала, Георги Илиев, Меди Фенуш, Жоржиньо

ЛЕВСКИ: Мартин Полачек, Милош Цветкович, Нуно Рейш, Давид Яблонски, Луи Нганиони, Кали Тиам, Давиде Мариани, Габриел Обертан, Паулиньо, Жерсон Кабрал, Станислав Костов