Кротоне победи Интер с 2:1

Опашкар резна Интер, изхвърли го от Европа

Интер е в жесток срив и вече е извън местата за Лига Европа след поредна издънка в Серия "А". "Нерадзурите" загубиха 1:2 при гостуването си на опашкаря Кротоне. Диего Фалчианели донесе изненадващия успех на аутсайдерите с две попадения през първата част.След почивката Д'Амброзио върна шансовете на Интер за точки, но в крайна сметка получи нов тежък удар по амбициите за евротурнирите. След поражението Интер вече е на 7 място, изпреварен от градския съперник Милан, а идния уикенд двата отбора се срещат в директен сблъсък.Българският национал Александър Тонев изненадващо въобще не попадна в групата за двубоя.