Куп пропуски спряха България от първото място

Победителят в групата ще стане ясен в понеделник, когато приемаме Словения

5 годиниФутбол 7 Телевизия Евроком

Националите ни спечелиха само една точка от Кипър при гостуването в Никозия, което завърши 1:1. Мачът беше предпоследен от група 3 на Лига "С" в турнира Лига на нациите.
Домакините поведоха в 24-ата минута чрез Панайотис Закариу, който беше изведен сам срещу Георги Петков и го преодоля с удар по земя. От този момент до края на мача футболистите на Петър Хубчев превъзхождаха съперника, като нашите направиха поне десет пропуска. На два пъти пък съдията от Швеция Мохамед Ал Хаким си затвори очите при явни дузпи за България. В 89-ата минута той все пак посочи бялата точка след нов фаул срещу Ивелин Попов, а резервата Николай Димитров - Хичо отбеляза за крайното 1:1.