Лацио разби Милан с 4:1

Мачът започна с час закъснение след заплахата за буря

7 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Лацио разби Милан с 4:1 с мач от третия кръг на Серия "А". Двубоят започна с час закъснение, след като за малко да бъде отложен заради заплаха от буря в Рим по време на срещата, което не попречи на качеството на терена.
Домакините откриха резултата в 38-ата минута с попадение на Чиро Имобиле. Отново той оформи класическото 3:0 с попадения в 42-ата и 48-ата минута, за да се стигне до 50-ата минута, в която Луис Алберто вкара за 4:0.
Милан се измъкна от тотална катастрофа с гол на Рикардо Монтоливо в 56-ата минута.
Лацио вече е в топ 3 със 7 точки, докато Милан е шести с точка по-малко.